banner seokod.pl

Kołki i mocowania Duopower Fisher

Dodano: 1 miesiąc 2 tygodnie temu
Serwis online duopower.pl oferuje artykuły firmy Fisher. Fischer jest niemieckim międzypaństwowy producent profesjonalnych systemów mocowań . Firma jest jedną z bardziej popularnych, a jej towary należą do najczęściej kupowanych zamocowań używanych w przemyśle budowlanym i naprawach. Zakres działalności firmy skupia nie tylko dyscyplinę montażowo-budowlaną, ale i samochodową a nawet zabawkową. Grupa Fisher tworzy swoje kwalifikacje i pozycję na międzynarodowym rynku już prawie 100 lat, od powstania w roku 1948. Obecnie działa z siedmioma krajami, na których terytorium znajdują się centra produkcyjne - w USA, Chinach, Argentynie, Włoszech, Czechach i naturalnie Niemczech. Koncern Fisher może pochwalić się aktywnością w domenie rozwiązań technicznych. Ich produkty rodzaju Duo są trafnym rozwiązaniem w obszarze mechaniki.
Produkty Fisher odznaczają się szczególną wytrzymałością i wielokierunkowością. Kołki i kotwy Duopower to technologiczna rewolucja kompanii Fisher. Produkt z układem Duopower składa się z dwóch komponentów - nylonu i polipropylenu - dzięki czemu optymalnie dopasowuje się do otworu i nie obraca się po obsadzeniu. Dzięki swojej strukturze ma też wiele funkcji, zależnie od gruntu. Kołki rozporowe Fisher nadają się do łączenia w płytach budowlanych czy betonie. Dodatkowym plusem jest duży wybór artykułów - między innymi: kołki rozporowe, kołki ramowe, kołki uniwersalne, kotwy i łączniki do większych i mniejszych obciążeń, kotwy mechaniczne, kotwy chemiczne i piany uszczelniające.
Sklepy nieinternetowe, poza wydajnymi produktami, oferują także fachową pomoc wprawionych pracowników w wyborze typów zamocowań. Sklep internetowy duopower.pl natomiast umożliwia swobodne i intuicyjne filtrowanie produktu spomiędzy uszeregowanych modeli. Fisher zamieszcza tam również zyskowne rabaty.

Podobne wpisy

Komentarze