banner seokod.pl

FIStech systemy mocowań

Dodano: 3 miesiące 1 tydzień temu
Mamy w swoim asortymencie pełną gamę najlepszej jakości systemów zamocowań marki Fischer.

Najważniejszym celem FIStech centrum jest obsługa klienta na światowym poziomie, dlatego produkty marki Fischer oferowane są przez handlowców dysponujących niezbędną wiedzą oraz spore doświadczeniem w w systemach mocować. Klienci otrzymują opierając się o ich indywidualne potrzeby, dostosowaną na reprezentowane przez nich branże budowlane, ofertę handlową oraz asortymentową.

Oferujemy mocowania chemiczne, kotwy stalowe oraz mocowania ramowe. Dodatkowo oferujemy mocowania do rusztowań, mocowania w pustych przestrzeniach, mocowania sanitarne. Nasi doradcy wspomogą Cię w doborze właściwych produktów dla potrzeb Twojej firmy. Oprócz systemów mocowań posiadamy też w sprzedaży akcesoria takie jak: uszczelniacze, systemy instalacyjne oraz mocowania elektryczne

Produkowane są wyłącznie w Niemczech, przechodzą pod złożoną procedurę kontrolną i ostatecznie otrzymują znak towarowy Made in Germany. Firma dobrowolnie poddaje na podwojoną kontrolę wytrzymałości, by utrzymywać zaufanie swoich klientów i świadczyć najwyższy poziom bezpieczeństwa, płynący z użytkowania produktów Spax. Niemałe doświadczenie umożliwia firmie sukcesywnie otwierać się na nowatorskie gałęzie przemysłu i odpowiadać na indywidualne życzenia klientów. 

Podobne wpisy

Komentarze