Pomoc Drogowa Kraków

Awaria Auta, Stłuczka, Wypadek, Potrzebna naprawa ?

PROFESJONALNA I EKSPRESOWA POMOC DROGOWA KRAKÓW

POMOC DROGOWA KRAKÓW HOLOWANIE KRAKÓW LAWETA KRAKÓW

Potrzebna Kraków ?

Awaria, stłuczka, czy kolizja drogowa to nic miłego. Co gorsza, gdy któraś z wymienionych wydarzy się na środku skrzyżowania lub na autostradzie, gdzie o zagrożenie nie trudno. W takiej sytuacji z pomocą nadchodzi Pomoc Drogowa Kraków. Kierowcy mogą w takiej sytuacji liczyć na Holowanie Kraków, które odbywa się w ekspresowym tempie oraz z wykorzystanie profesjonalnego pojazdu – Auto laweta Kraków. W przypadku gdy kierujący pojazdem uczestniczył w stłuczce nie z własnej winy, może liczyć na bezgotówkowe Holowanie Kraków z OC sprawcy oraz na auto zastępcze z OC sprawcy.  Wykonując usługę holowanie  Kraków korzystamy ze specjalnego sprzętu jakim są atestowane pasy holownicze. Jako, że dbamy o zadowolenie każdego klienta podczas Holowanie aut Kraków kierowca auto lawety Kraków jest w stanie zabrać ze sobą do 6 osób. Za sprawą nowoczesnej Laweta Kraków podczas Holowanie Kraków zabieramy ze sobą wszystkich pasażerów uszkodzonego pojazdu, przez co nie muszą się Państwo o nic martwić. Pomoc Drogowa Kraków to nie tylko holowanie pojazdów w Krakowie. Jeśli szukasz pomocy drogowej w Katowicach to polecamy sprawdzona laweta Katowice 

Mobilne Naprawy Kraków

W ramach pomocy oferujemy również mobilne naprawy Kraków. Taka forma usług Pomocy Drogowej w Krakowie jest niejednokrotnie trafna, gdyż skraca czas o Holowanie samochodów Kraków.  Po przyjęciu zlecenia przez https://pomocdrogowacieszyn.pl/  , nasz pracownik wyrusza do Państwa odpowiednim pojazdem, którym jest Laweta Kraków  oraz ze sprzętem do zadań specjalnych i naprawia Państwa pojazd na drodze i usprawnia go do dalszej podróży. Warto pamiętać, że nasza Pomoc Drogowa Kraków to firma świadcząca całodobowe usługi Pomocy Drogowej w Krakowie i okolicach.

Wymiana Koła Kraków

W naszej ofercie znajdą Państwo również Wymiana Koła Kraków. Usługi wulkanizacyjne Kraków, które wykonujemy to mobilna wulkanizacja Kraków. Posiadamy również bazę, na terenie której wykonujemy stacjonarną Wulkanizacja Kraków oraz zapas opon w przypadku, gdy brakuje  tzw. zapasu w Państwa pojeździe. Całość usługi Wymiana opon w Krakowie, którą wykonuje Pomoc Drogowa Kraków, jest ekspresowa, profesjonalna i fachowa. Warto pamiętać, że przebita opon nie musi oznaczać koniec podróży. Pomoc Drogowa Kraków zawsze pomoże ! Gdy nie została przebita opona Kraków, tylko urwany np. sworzeń, bardzo ważnym wyposażeniem pomocy drogowej w Krakowie są fachowa zwane rolki pod uszkodzone koło, popularnie zwane wózkiem pod koło. Takie rolki wykorzystujemy podczas Holowanie Kraków, aby Państwa auto było przetransportowane na najwyższym standardzie.

Odpalanie samochodów Kraków

Kolejną usługą oferowaną przez Pomoc Drogową Kraków jest awaryjne odpalanie pojazdów w Krakowie. Odpalanie auta Kraków wykonywane jest za pośrednictwem specjalistycznych kabli rozruchowych lub Boostera. Uruchamianie samochodu Kraków to usługa skierowana zarówno dla kierowców pojazdów osobowych, dostawczych jaki i ciężarowych. Dzięki naszemu doświadczeniu wykonujemy Odpalanie Tir Kraków oraz Odpalanie samochodów Kraków. Twoje auto nie odpala ? Nie przejmuj się uruchomimy je w trybie awaryjnym.

Mobilna Diagnostyka Kraków

Bardzo popularną usługą jest także Mobilna Diagnostyka Komputerowa Kraków. Za pomocą polskiego  interfejsu diagnostycznego MPM-COM renomowanej firmy MaxiEcu, który  łączy się z każdą marką europejską, amerykańską i azjatycką, którego w posiadaniu jest Pomoc Drogowa Kraków, możemy zaproponować Państwu mobilna diagnostyka Kraków praktycznie każdego pojazdu. Wykonujemy pełną diagnostyka komputerowa Kraków czyli: odczyt kodów usterek,  kasowanie kodów usterek (tzw. kasowanie błędów),  kontrola parametrów bieżących, test elementów wykonawczych, informacje o sterowniku (ECU).  Usługą, którą Pomoc Drogowa Kraków wykonuje również całą dobę jest dowóz paliwa Kraków. Za sprawą pojemnych beczek proponujemy dowóz dowolnej ilości paliwa. W przypadku gdy po wykonaniu usługi dowóz paliwa w Krakowie, auto nie będzie odpalała, zrealizujemy awaryjne odpalanie aut Kraków lub odpowietrzanie układu paliwowego Kraków.

Wypompowywanie Paliwa Kraków/ Spuszczanie Paliwa Kraków

W ramach Pomocy Drogowej w Krakowie udzielamy również pomocy w przypadku nieprawidłowo/błędnie zatankowanego paliwa Kraków. Realizując wypompowywanie paliwa Kraków, potocznie zwane Spuszczanie paliwa Kraków usuwamy wypompowując błędne paliwo. Przy wypompowywanie paliwa Kraków zwracamy uwagę na środowisko, przez co wypompowane już paliwo odpowiednio utylizujemy. Warto zwrócić uwagę na to, że posiadamy duże pojemniki, dzięki czemu jesteśmy w stanie wypompować każdą ilość paliwa. Po wykonaniu usługi spuszczanie paliwa Kraków, sprawdzamy parametry wykonując Mobilna Diagnostyka Komputerowa Kraków Twojego pojazdu.

Transport maszyn Kraków

W szeregu usług Pomocy Drogowej w Krakowie znajduje się również transport maszyn  budowlanych Kraków i transport maszyn rolniczych Kraków. Przewóz maszyn Kraków to nasza specjalność. Dbamy o to, by transport maszyn budowlanych Kraków był profesjonalny, solidny i fachowy. Naszą zaletą jest punktualność, bardzo ważną podczas transport maszyn Kraków. Ze względu na zapotrzebowanie naszych klientów Pomoc Drogowa Kraków oferuje usługi awaryjnego otwieranie aut Kraków i okolice. Szczególnie trudną i stresującą sytuacją jest zatrzaśnięcie kluczyków we wnętrzu pojazdu. Warto w takiej sytuacji wezwać fachowców – nas. Pomoc Drogowa Kraków przyjedzie i otworzy Twój pojazd, dzięki czemu Ty będziesz mógł, mogła kontynuować swoją podróż. W przypadku otwieranie auta Kraków zwracamy uwagę na ekspresowość.

Pomoc Drogowa Kraków to firma specjalizująca się w całodobowej pomocy drogowej na terenie Krakowa, okolic oraz całej Polski. Nasze usługi wykonujemy o każdej porze dnia i nocy 24h/7. Posiadamy odpowiedni i specjalistyczny sprzęt do każdych zadań  oraz otwartą, życzliwą, empatyczną i pomocną załogę gotową do  natychmiastowego działania w każdych warunkach. Naszym klientom oferujemy usługi: Pomoc Drogowa Kraków 24h, Holowanie Kraków, Auto pomoc Kraków, Auto Laweta Kraków, Transport maszyn budowlanych Kraków, przewóz maszyn rolniczych Kraków, holowanie samochodów osobowych, transport samochodów dostawczych, transport pojazdów ciężarowych, holowanie TIR Kraków, Mobilny Mechanik Kraków, Mobilna Diagnostyka Komputerowa Kraków, Awaryjne Odpalanie pojazdów Kraków, otwieranie aut Kraków, Dowóz Paliwa Kraków, Wypompowywanie Paliwa Kraków, Wymiana Koła Kraków oraz mobilna wulkanizacja Kraków, mechanik Kraków i Serwis samochodowy Kraków. Warto zaznaczyć, że nasze usługi wykonujemy przez całą dobę, na terenie całej Polski. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 735-547-413

Awaria pojazdu:

W przypadku awarii trzeba przede wszystkim zadbać o właściwe oznakowanie. Jeżeli auto ulegnie awarii, należy zjechać na pas awaryjny oraz włączyć światła awaryjne. Następnie należy załączyć kamizelkę odblaskową, która jest na wyposażeniu samochodu lub każdej apteczki pierwszej pomocy, wyjąć trójkąt odblaskowy oraz ustawić go w odległości minimum 100 metrów za pojazdem. Jednakże warto pamiętać – im dalej tym lepiej 🙂 Kolejnym krokiem jest wykonanie połączenia do Pomocy Drogowej Kraków 735-547-413. Podczas rozmowy nasz dyspozytor dopyta o Państwa położenie. Pomocne w tej sytuacji mogą być słupki drogowe. Na samej górze słupka na czerwonym prostokącie znajduje się numer drogi, poniżej pod czerwonym równoległobokiem odpowiednio znajdziemy kilometr drogi a pod nim jej metr.

Wypadek drogowy:

W przypadku wypadku drogowego najważniejsze jest nasze bezpieczeństwo. Sprawdzamy czy pasażerom albo drugiemu uczestnikowi kolizji drogowej nic się nie stało – jeśli ktoś ucierpiał wzywa odpowiednie służby ratunkowe. Następnie należy założyć kamizelkę odblaskową, wysiąść z pojazdu, wyjąć trójkąt odblaskowy oraz ustawić go w odległości minimum 100 metrów. Kolejnym krokiem jest wezwanie odpowiednim służb lub spisanie oświadczenia. Po dokonaniu formalności związanych z wypadkiem drogowym, warto zadzwonić po Pomoc Drogowa Kraków 735-547-413, która odholuje uszkodzony pojazd.

Nasze referencje
Janek, Kraków
Read More
Podczas rodzinnego wyjazdu poza miasto padł nam samochód. W aucie ja, i dwójka dzieci. Sytuacja beznadziejna. Zadzwoniłam do pomocy drogowej Kraków. Przyjechali w kilkanaście minut - niestety awaria okazała się pokaźna i auto trzeba było odwieźć na lawecie do mechanika. Bez problemu zostało przygotowane do transportu, a my mogliśmy też przy okazji zabrać się do miasta.
Joanna, Kraków
Read More
Byliśmy przejazdem.Mieliśmy długą droge z Warszawy.Padł nam alternator. Na dodatek byl to weekend . Myślelismy ,że jest już po nas. Dzwoniliśmy wszędzie- zero pomocy. Szczęśliwie trafiliśmy na pomoc drogowa Kraków. Laweta przyjechala po 15 minutach i załadowala samochod. Trasa 300 km przebiegła szybko i w bardzo milej atmosferze. Polecam
Stefan, Mogilany
Read More
Nikomu nie życzę takich przygód jak miałem ostatnio ja .. dwa razy byłem zmuszony przez mojego świetnego " mechanika "do wezwania lawety ...mniejsza o to dziękuje za szybki przyjazd i szybkie dostarczenie auta duży profesjonalizm i dobre ceny. Podoba mi się
Rafał, Głogoczów
Read More
Wracając z pracy miałem poważna awarię i wyciek.Uderzyłem miską olejową na garbie.Pora była późna a miejsce ciężkie do zlokalizowania. Jako jedyna pomoc drogowa w Krakowie odebrała telefon i przyjechala szybko i sprawnie załadowano mój samochód na lawetę.Numer zapisuje bo cena bardzo przystępna a obsługa na najwyższym poziomie.
Radosław, Wieliczka
Read More
Samochód rozkraczył mi się w środku nocy na bardzo trudnym terenie (wąsko i pełno dziur), ale na szczęście miałem zapisany numer telefonu do Pomocy Drogowej Kraków - zadzwoniłem, poczekałem 10 min i ratunek przyjechał. Bardzo profesjonalna i szybka obsługa. Dziękuję i polecam wszystkim!
Anna, Kraków
Read More
Korzystałem z pomocy drogowej Kraków dwa razy. Dolatują na miejsce chyba helikopterami bo od momentu wykonania telefonu do odpalenia auta wystarczyło zaledwie 25 min. Nie spodziewałam się, że tak szybko i sprawnie to pójdzie. Miła obsługa, szybka i precyzyjna diagnoza skutkuje oczekiwanym efektem. Jestem mega zadowolona z tych fachowców i z pewnością mogę ich polecić
Previous
Next

Pomoc Drogowa Kraków, Holowanie Kraków, Auto pomoc Kraków, Auto Laweta Kraków, Laweta Kraków, Awaryjne odpalanie aut Kraków, Odpalanie auta Kraków, Odpalanie Kraków, Uruchamianie samochodu Kraków, Odpalanie samochodu Kraków, Pomoc w drodze Kraków, Wypompowywanie Paliwa Kraków, Usuwanie błędnie zatankowanego paliwa Kraków, Spuszczanie Paliwa Kraków, Mobilny Mechanik Kraków, Mobilne Naprawy Kraków, Mobilne naprawy na drodze Kraków, Mogilany, Wieliczka, Libertów, Gaj, Głogoczów

error: Kopiowanie zabronione
Zadzwoń teraz ! (kliknij)